شاززز

شما در حال مشاهده بلاگ قدیمی شاززز هستین! سایت جدید به آدرس shaazzz.ir در دسترسه.
شاززز

اینجا وبسایت آزاد المپیاد کامپیوتره! ;)
واسه ی همه ی سطوح از تازه کارها تا طلای جهانی!

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۶
مهر

سلام،

میدونید امسال قراره فعالیت شاززز زیاد تر بشه :دی و قراره مسابقات آزمایشی از مراحل مختلف المپیاد بزاریم براتون.

بخشی از سوالات این مسابقه را امیر محمد دهقان طرح کرده است و مثل آزمون های عملی دوره تابستون هست.

1. آزمون شامل 3 سوال است که هرکدام 100 نمره دارند.

2. در پایان امتیاز شما برابر مجموع امتیاز های هر سوال میباشد.

3. هر سوال چند سابتسک (subtask) دارد که نمره ی مشخصی دارند، و در صورت درست جواب دادن تمامی تست ها نمره ی سابتسک به شما تعلق میگیرد و در غیر این صورت صفر میگیرید.

4. ازمون فول فیبک است (full feedback) یعنی میتوانید نتیجه ی سابمیت خود را در همان لحظه دریافت میکنید و به ازای هر تست میبینید نتیجه روی این تست چی شده.

5. (دقت کنید) زمان آزمون از سه شنبه 00:00 شروع میشود و چهار شنبه 23:59 تمام میشود، شما در این مدت می توانید 4 ساعت مناسب پیدا کنید تو اون 4 ساعت کانتست رو بدید (مثل USACO)، وقتی کانتست رو شروع کنید تا 4 ساعت بعد میتونید سابمیت کنید.

6. بعد از مسابقه استدینگ (standings) گذاشته میشود.

برای شرکت در مسابقه به لینک برید و ثبت نام کنید (بعد از ثبت نام در سایت، وارد شید و از صفحه مسابقات در آزمون ثبت نام کنید (مثل Codeforces برای هر آزمون باید این کارو بکنید.)).

لازم به ذکر است این مسابقه آزمایشی و برای سنجیدن خودتان است و هر گونه تقلب به ضرر خودتان است و باعث خراب شدن آمار میشود.

ضمنن این کانتست برای عده ای آفیشیال است (official)، پس منصفانه کانتست بدهید.


پ.ن: حتمن باید نام و نام خانوادگی تون تو سایت انگلیسی باشه تا بتونید تو کانتست ثبت نام کنید (اگر هم نیست اینجا درستش کنید).


آزمون تمام شد. لینک نتابج

فایل های آزمون (سوالات، نتایج، کدها، تست دیتا)
فایل های سوال ۲ (گریدر سمپل ها libmean.cpp و گریدر اصلی grader.cpp است).

  • کیوان خادمی
۱۲
مهر
سلام!

خیلیا میگن که دیگه شاززز مثل قدیم نیست! من خودم چندسال پیش خیلی حس جالبی داشتم وقتی میومدم تو شاززز و همیشه آرزوم بود مثل این آدم خفن‌های شاززز بشم! من مطمئنم آدم‌های الان شاززز هم دست کمی از اونا ندارن (طبیعتا منظورم جز خودمه)‌ و واقعا دوست دارن که شاززز و روحیه و حس پشتش رو زنده نگه دارن (البته اینجا من هم هستم!) شما هم بیاید و به دوستاییتون که دیگه به شاززز سر نمیزنن هم بگید بیان و تلاش کنیم که شاززز رو سر پا مثل همیشه نگه داریم!

در سالی که پیش‌رو داریم تمام تلاشمون رو می‌کنیم که به صورت منظم فعالیت بکنیم و با کمک همه‌ی طلاها آزمون‌های تئوری و عملی خوبی رو برگزار بکنیم، طوری که واقعا آموزنده و مفید باشه.

کلا اگر ایده‌ای در مورد این‌که چه کارهایی خوبه انجام بدیم و چه کم و کاستی‌هایی سال (های)‌ پیش بوده دارید حتما توی نظرات بگید،‌ همچنین نظرتون در مورد انتقال وبلاگ به جایی دیگه بگید.

 

ایام به کام!

 

  • شااززز منگولیا
۱۰
مهر
سلام،

یه سال دیگه هم گذشت و طلاهای جدید مشخص شدن. به همشون تبریک میگیم.

امسال سعیمونو کردیم که کارهایی که می کنیم مفید باشه و به درد بخوره و چیزهایی باشه که تمرکز و منابع تمرین موجود براشون کمتره. اگه کم کاری ای بود، ببخشید و حلال کنید.

نویسنده های جدید هم اضافه شدن و احتمالا به زودی کارشونو شروع می کنن.

شاد و موفق باشید ;)

  • شااززز منگولیا